Tort dla kibica Barcelony

Tort dla kibica Barcelony

Pamiątki i dekoracje związane z najlepszymi klubami piłkarskimi w Europie, a co za tym idzie także i na świecie dostrzegamy dziś na każdym kroku. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o… cukiernictwo. Na potrzeby wpisu pod lupę wzięliśmy słodkie dekoracje na ciasta nawiązujące do FC Barcelony.

Jeśli nasze dziecko, maź, czy chłopak jest kibicem tej hiszpańskiej drużyny i wielkimi krokami zbliżają się jego urodziny, na pewno z tortu z wizerunkiem tego klubu będzie niezwykle zadowolony. Jak w związku z tym takie ciasto ma wyglądać?

Jako że większość kobiet nie jest fankami piłki nożnej, z pewnością również i ty nie zdajesz sobie sprawy z tego, jaki herb charakteryzuje tę drużynę. Dlatego też najlepiej jest postawić na gotowe ozdoby z masy cukrowej w postaci herbu. Za takie opłatki średnicy 21 centymetrów w sklepach z artykułami dekoracyjnymi zapłacimy zaledwie kilkanaście złotych. Przygotowanie tortu z logiem Barcelony, na pewno będzie wystarczające, ale być może chcesz pójść krok w przód i postawić na bardziej atrakcyjny tort. Wówczas przydałyby się jakieś dekoracje cukrowe w postaci bramek, małego boiska i kilku piłkarzy. Ich wykonanie jednak na pewno nie będzie łatwe, więc jeśli sobie z tym nie poradzisz osobiście, to po prostu z tego zrezygnuj. Alternatywą dla takiego rozwiązania, może być zakup sztucznych figurek, które zwyczajnie ustawimy na takim torcie.

Oczywiście, jeśli nie narzekasz na brak środków, taki tort zamówić też możesz w profesjonalnej cukierni. Czy jednak, aby na pewno coś, co nie zostanie wykonane przez ciebie, zadowoli twojego partnera tak bardzo, jak dzieło stworzone twoimi rękoma?

2 thoughts on “Tort dla kibica Barcelony

  1. Nie bójmy się robić takich prezentów osobiście. Na pewno wasz partner wówczas to doceni. Nawet jeśli taki tort nie będzie zbyt udany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *